Senior B2B Sales Manager

Feladatok

  • Boxy szolgáltatások bemutatása új ügyfelek részére; ügyfél-akvizíció, ügyfélkör kialakítása
  • Ügyfél igények felmérése, elemzése, profil kialakítása
  • Döntéshozók feltérképezése, elérése, meggyőzése
  • Ügyféladatok elemzése, ár-kalkulációk, egyedi ajánlatok elkészítése
  • Vállalaton belüli egyeztetés társterületekkel: termékfejlesztés, árazás, operáció, pénzügy
  • CRM-ben sales funnel kezelése, ügyféladatok folyamatos karbantartása
  • Riporting feladatok
  • Szakmai rendezvényeken, konferenciákon való aktív részvétel

Előny:

  • Offline kereskedelmi területen aktív kapcsolatrendszer
  • Üzleti területen aktív kapcsolatrendszer
  • Salesforce CRM használat

Kit keresünk?

  • Legalább 10 éves értékesítési vagy üzletfejlesztési területen szerzett tapasztalat az alábbi területeken:
  • B2B komplex tevékenység, szolgáltatás
  • ERP, cloud vagy egyéb komplex értékesítési tapasztalat
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • Elemzési képesség
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret
  • Felsőfokú végzettség

Személyiség:

  • Magas energiaszint
  • Can-do attitűd
  • Jó együttműködő hozzáállás és alkalmazkodó képesség
  • Tulajdonosi személet

Amit biztosítunk

Fiatalos, nyitott hozzáállású, profi szakmai csapat

Átlátható, elérhető célkitűzések

Minőségi munkaeszközök

Európai szinten is kimagasló technológiai környezet